[zn. 1007] 2 a 3 iz. byty na kľúč - Domaniža

  • 3-izbový byt
  • B
  • 830,00 €/m2
  • Novostavba
  • Domaniža

Ponúkame na predaj dobre dispozične riešené 2 a 3 – iz. byty nachádzajúce sa v novostavbe bytového domu nachádzajúceho sa v obci Domaniža pri Považskej Bystrici. Byty sú realizované na kľúč v bytovom dome s 35 bytovými jednotkami a s vonkajšou plochou parkovacích miest. Bytový dom je umiestnený na rovinatom pozemku na začiatku obce v smere od Považskej Bystrice. Projekt predstavuje kompromis medzi bytom a rodinným domom za prijateľnú cenu. Celkovo prízemie tvorí 14 bytov (2-izbové 52 m2+ 11,88 m2 lodžia a 60 m2+8,00 m2 lodžia). Na prvom podlaží je 7 bytov (2-izbové 69 m2+ 8,43 m2 lodžia a 7 bytov 3-izbové 82 m2+ 6,19 m2 lodžia). Na druhom podlaží je 7 štúdií (126 m2+ 2 lodžie o výmere 16 m2 a 27m2). Ku každému bytu prináleží pivnica. Celková plocha vonkajších státí je 44. Podlahy jednotlivých miestností objektu sú navrhnuté buď z dreva alebo v miestnostiach kúpeľne a toalety z keramickej dlažby. Sanitárne zariadenia, armatúry obklady a dlažby budú od renomovaných značkových výrobcov. Súčasťou vybavenia bytu je aj kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi /el.rúra, plynová varná doska, odsávač pár/. Interiérové dvere sú navrhnuté ako drevené dyhované bezfalcové do drevenej obložkovej zárubne bez prahu. Vlastné kúrenie a ohrev vody, nízke náklady na bývanie. Cena: 830,- EUR/m2 bez DPH podlahovej plochy bytu. Energetický certifikát triedy B. Bližšie informácie pri obhliadke.
Okres
Považská Bystrica
Balkón, loggia
Áno
Dopravná dostupnosť
Dobrá
Dostupnosť obchodov
Dobrá
Bezbariérový prístup
Nie
Predané
Nie
Do dražby
Nie
Plyn
Áno
Vodovod
Áno
Kanalizácia
Áno
Elektrika
Áno
Konštrukcia
tehla
Rok výstavby
2013
K dispozícii
dohodou
Forma vlastníctva
súkromné

Kontakt

TIP TOP REALITY
Mária Hlucháňová
Komenského 3, 911 01 Trenčín

Telefón: 00421904422064
E-mail: maria@tiptopreality.sk

Ponúkam doleuvedené cenu a súhlasím s kontaktovaním pracovníkom realitnej kancelárie, ak bude súhlas s ponúkanou cenou na strane predajcu a kupujúceho. Odoslaním formulára súhlasí odosielateľ so spracovaním údajov v informačnom systéme realitnej kancelárie, podľa zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.
Žiadosť o ďalšie informácie, dohodnutie si obhliadky alebo nahlásenie nepresnosti na stránke. Po odoslaní tohto formulára sa budeme snažiť, aby sme čo najskôr vyhoveli Vašej požiadavke.
odpíšte text na obrázku

Podobné nehnuteľnosti

Vývoj cien

byty1404.85 €/m2domy964.31 €/m2novostavby1508.60 €/m2pozemky44.60 €/m2

Slovník

Ak na stránke nájdete odborný výraz, ktorému nerozumiete, zadajte ho do políčka a v slovníku môžete vyhľadať jeho vysvetlenie:

O cene alebo o prípadnej zľave všetkých nehnuteľností rozhoduje vždy predávajúci.

Správy

Jeden z najväčších realitných projektov v Bratislave dostal zelenú. Prinesie stovky bytov

Jeden z najväčších realitných projektov v Bratislave je bližšie k realizácii. Komplex s pracovným názvom Kopčianska – Juh, ktorý sa môže porovnávať napríklad so Slnečnicami, dostal od úradov územné rozhodnutie. Na trh prinesie stovky bytov.

Megabord má byť iba začiatok. Ako chce Bratislava ďalej riešiť vizuálny smog

V Bratislave nedávno odstránili megabord pri Dóme sv. Martina. Hlavné mesto o tomto kroku informovalo s prísľubom, že ide iba o počiatočné kroky v boji s vizuálnym smogom. Riešiť sa chystá aj ďalšie plochy, nielen pri historických pamiatkach. Bratislava okrem iného hľadá aj spôsob, ako legálne odstraňovať reklamné trojnožky.

Ako sa investičná banka zahryzla do realít

Česko-slovenská skupina Wood & Company je doma v oblasti investičného bankovníctva, obchodovania s cennými papiermi či správy aktív. Pred časom sa však začala obzerať aj po nových oblastiach pôsobenia. V hľadáčiku sa ocitli reality, ktoré sú s dostupným kapitálom a so zodpovedným prístupom v mnohých ohľadoch stávkou na istotu.

Manhattan má nové veže. Prepojili ich s neogotickou budovou školy

Na skok od populárnej newyorskej Žehličky, Flatiron Building, spred takmer stodvadsiatich rokov pri Madisonovom námestí na Piatej Avenue nedávno pribudol výrazný bytový komplex 121 East 22nd. Tvoria ho dve veže spojené dvorom medzi pamiatkovou neogotickou budovou školy.

Stovky nových bytov nepomohli. Bratislavu trápi malý výber bývania

Aj keď v druhom štvrťroku tohto roka pribudlo na trhu takmer 500 bytov, situácia je naďalej „nezdravá“. Ponuka totiž stále nedokáže pokrývať dopyt. Ten neutícha ani po opatreniach Národnej banky Slovenska. Vyplýva to z najnovšej analýzy poradenskej spoločnosti Bencont Investments, ktorá zmapovala dianie na realitnom trhu v hlavnom meste v druhom štvrťroku tohto roka.

zdroj:etrend.sk

© 2019 TIP TOP REALITY

Adresa : Komenského 3, 911 01 Trenčín

Telefón : +421 32 744 01 90
E-mail : maria@tiptopreality.sk