[zn. 1007] 2 a 3 iz. byty na kľúč - Domaniža

  • 3-izbový byt
  • B
  • 830,00 €/m2
  • Novostavba
  • Domaniža

Ponúkame na predaj dobre dispozične riešené 2 a 3 – iz. byty nachádzajúce sa v novostavbe bytového domu nachádzajúceho sa v obci Domaniža pri Považskej Bystrici. Byty sú realizované na kľúč v bytovom dome s 35 bytovými jednotkami a s vonkajšou plochou parkovacích miest. Bytový dom je umiestnený na rovinatom pozemku na začiatku obce v smere od Považskej Bystrice. Projekt predstavuje kompromis medzi bytom a rodinným domom za prijateľnú cenu. Celkovo prízemie tvorí 14 bytov (2-izbové 52 m2+ 11,88 m2 lodžia a 60 m2+8,00 m2 lodžia). Na prvom podlaží je 7 bytov (2-izbové 69 m2+ 8,43 m2 lodžia a 7 bytov 3-izbové 82 m2+ 6,19 m2 lodžia). Na druhom podlaží je 7 štúdií (126 m2+ 2 lodžie o výmere 16 m2 a 27m2). Ku každému bytu prináleží pivnica. Celková plocha vonkajších státí je 44. Podlahy jednotlivých miestností objektu sú navrhnuté buď z dreva alebo v miestnostiach kúpeľne a toalety z keramickej dlažby. Sanitárne zariadenia, armatúry obklady a dlažby budú od renomovaných značkových výrobcov. Súčasťou vybavenia bytu je aj kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi /el.rúra, plynová varná doska, odsávač pár/. Interiérové dvere sú navrhnuté ako drevené dyhované bezfalcové do drevenej obložkovej zárubne bez prahu. Vlastné kúrenie a ohrev vody, nízke náklady na bývanie. Cena: 830,- EUR/m2 bez DPH podlahovej plochy bytu. Energetický certifikát triedy B. Bližšie informácie pri obhliadke.
Okres
Považská Bystrica
Balkón, loggia
Áno
Dopravná dostupnosť
Dobrá
Dostupnosť obchodov
Dobrá
Bezbariérový prístup
Nie
Predané
Nie
Do dražby
Nie
Plyn
Áno
Vodovod
Áno
Kanalizácia
Áno
Elektrika
Áno
Konštrukcia
tehla
Rok výstavby
2013
K dispozícii
dohodou
Forma vlastníctva
súkromné

Kontakt

TIP TOP REALITY
Mária Hlucháňová
Komenského 3, 911 01 Trenčín

Telefón: 00421904422064
E-mail: maria@tiptopreality.sk

Ponúkam doleuvedené cenu a súhlasím s kontaktovaním pracovníkom realitnej kancelárie, ak bude súhlas s ponúkanou cenou na strane predajcu a kupujúceho. Odoslaním formulára súhlasí odosielateľ so spracovaním údajov v informačnom systéme realitnej kancelárie, podľa zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.
Žiadosť o ďalšie informácie, dohodnutie si obhliadky alebo nahlásenie nepresnosti na stránke. Po odoslaní tohto formulára sa budeme snažiť, aby sme čo najskôr vyhoveli Vašej požiadavke.
odpíšte text na obrázku

Podobné nehnuteľnosti

Vývoj cien

byty1404.85 €/m2domy964.31 €/m2novostavby1508.60 €/m2pozemky44.60 €/m2

Slovník

Ak na stránke nájdete odborný výraz, ktorému nerozumiete, zadajte ho do políčka a v slovníku môžete vyhľadať jeho vysvetlenie:

O cene alebo o prípadnej zľave všetkých nehnuteľností rozhoduje vždy predávajúci.

Správy

Treskoňovu v Bratislave revitalizujú, pribudnúť má osvetlenie i mobilné sedenie

V Bratislave revitalizujú Treskoňovu ulicu, ktorá sa nachádza v tesnej blízkosti Námestia SNP a Domu umenia - Kunsthalle Bratislava. Na území ožil priestor vďaka umeleckým inštaláciám Kunsthalle, preorganizovaná je statická doprava. Pre zvýšenie bezpečnosti bude doplnené osvetlenie a pribudne aj mobilné sedenie. Opatrenia vychádzajú z projektu Živé námestie, ktorého cieľom je nenáročnými zmenami na Námestí SNP a Kamennom námestí vytvoriť funkčný a prístupný mestský priestor.

Čo je Unic? Parížsky bytový dom, ktorý „splýva“ s ekoparkom

Svetová architektúra | Z dvojice domov nedávno dokončeného parížskeho bytového súboru Unic zaujal svetové médiá projekt ateliéru MAD Architects. Je to prvá realizácia pekinských architektov v Európe, Ameriku nadchli ich dve veže v komplexe Absolute World pri Toronte. Rada pre výškové budovy a mestské prostredie veže vyhlásila za najlepšie výškové budovy roku 2012 na ich svetadiele.

Projekt Ovocné sady s tisíckou bytov pri letisku spustil predaj

Byty v pripravovanom ružinovskom projekte Ovocné sady sa už oficiálne predávajú. Developer J&T Real Estate (JTRE) dal do ponuky jednotky z celej prvej etapy, teda 550 bytov. Projekt na okraji hlavného mesta profiluje ako štartovacie bývanie.

Odvolanie proti Zwirnu zamietli, prvá etapa projektu v Ružinove má zelenú

Veľký ružinovský projekt Zwirn, ktorý v areáli bývalej Cvernovky pripravuje YIT Slovakia, sa posunul bližšie k realizácii. Okresný úrad zamietol odvolanie voči územnému rozhodnutiu, týkajúceho sa výstavby podzemných garáží a námestia. Stavebný úrad zároveň vydal povolenie pre prvú etapu v rámci rezidenčného komplexu.

Pri Prezidentskej záhrade pribudne Vila Biela. Byt si v nej nekúpite

Výhľad na Bratislavský hrad, Prezidentskú záhradu a pešia dostupnosť do celého centra ponúkne developer Proxenta pri svojom menšom rezidenčnom projekte Vila Biela, ktorý má stáť pár metrov od Grassalkovichovho paláca.

zdroj:etrend.sk

© 2019 TIP TOP REALITY

Adresa : Komenského 3, 911 01 Trenčín

Telefón : +421 32 744 01 90
E-mail : maria@tiptopreality.sk