[zn. 1007] 2 a 3 iz. byty na kľúč - Domaniža

  • 3-izbový byt
  • B
  • 830,00 €/m2
  • Novostavba
  • Domaniža

Ponúkame na predaj dobre dispozične riešené 2 a 3 – iz. byty nachádzajúce sa v novostavbe bytového domu nachádzajúceho sa v obci Domaniža pri Považskej Bystrici. Byty sú realizované na kľúč v bytovom dome s 35 bytovými jednotkami a s vonkajšou plochou parkovacích miest. Bytový dom je umiestnený na rovinatom pozemku na začiatku obce v smere od Považskej Bystrice. Projekt predstavuje kompromis medzi bytom a rodinným domom za prijateľnú cenu. Celkovo prízemie tvorí 14 bytov (2-izbové 52 m2+ 11,88 m2 lodžia a 60 m2+8,00 m2 lodžia). Na prvom podlaží je 7 bytov (2-izbové 69 m2+ 8,43 m2 lodžia a 7 bytov 3-izbové 82 m2+ 6,19 m2 lodžia). Na druhom podlaží je 7 štúdií (126 m2+ 2 lodžie o výmere 16 m2 a 27m2). Ku každému bytu prináleží pivnica. Celková plocha vonkajších státí je 44. Podlahy jednotlivých miestností objektu sú navrhnuté buď z dreva alebo v miestnostiach kúpeľne a toalety z keramickej dlažby. Sanitárne zariadenia, armatúry obklady a dlažby budú od renomovaných značkových výrobcov. Súčasťou vybavenia bytu je aj kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi /el.rúra, plynová varná doska, odsávač pár/. Interiérové dvere sú navrhnuté ako drevené dyhované bezfalcové do drevenej obložkovej zárubne bez prahu. Vlastné kúrenie a ohrev vody, nízke náklady na bývanie. Cena: 830,- EUR/m2 bez DPH podlahovej plochy bytu. Energetický certifikát triedy B. Bližšie informácie pri obhliadke.
Okres
Považská Bystrica
Balkón, loggia
Áno
Dopravná dostupnosť
Dobrá
Dostupnosť obchodov
Dobrá
Bezbariérový prístup
Nie
Predané
Nie
Do dražby
Nie
Plyn
Áno
Vodovod
Áno
Kanalizácia
Áno
Elektrika
Áno
Konštrukcia
tehla
Rok výstavby
2013
K dispozícii
dohodou
Forma vlastníctva
súkromné

Kontakt

TIP TOP REALITY
Mária Hlucháňová
Komenského 3, 911 01 Trenčín

Telefón: 00421904422064
E-mail: maria@tiptopreality.sk

Ponúkam doleuvedené cenu a súhlasím s kontaktovaním pracovníkom realitnej kancelárie, ak bude súhlas s ponúkanou cenou na strane predajcu a kupujúceho. Odoslaním formulára súhlasí odosielateľ so spracovaním údajov v informačnom systéme realitnej kancelárie, podľa zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.
Žiadosť o ďalšie informácie, dohodnutie si obhliadky alebo nahlásenie nepresnosti na stránke. Po odoslaní tohto formulára sa budeme snažiť, aby sme čo najskôr vyhoveli Vašej požiadavke.
odpíšte text na obrázku

Podobné nehnuteľnosti

Vývoj cien

byty1404.85 €/m2domy964.31 €/m2novostavby1508.60 €/m2pozemky44.60 €/m2

Slovník

Ak na stránke nájdete odborný výraz, ktorému nerozumiete, zadajte ho do políčka a v slovníku môžete vyhľadať jeho vysvetlenie:

O cene alebo o prípadnej zľave všetkých nehnuteľností rozhoduje vždy predávajúci.

Správy

Lacnejšie byty v Bratislave? Developeri hovoria o sume šesťtisíc eur za štvorec

Môžeme v dohľadnej dobe očakávať, že v hlavnom meste dôjde k poklesu cien nehnuteľností? Nie. Aspoň taký je názor developerov, realitných kancelárií aj analytikov. Situáciu na trhu ovplyvňuje hlavne vysoký dopyt, na ktorý ponuka nestíha reagovať. Nové projekty pritom cenami prekonajú aj magické hranice.

Retailový obor sa presťahuje. Inšpiráciu hľadal aj vo fastfoode McDonald's

Najväčší svetový obchodník Walmart sa snaží zatraktívniť imidž a pritiahnuť top talenty, o ktoré súperí s technologickými firmami. Prilákať ich chce na moderné prostredie novej centrály. Firma priznáva, že pri dizajnových návrhoch sa inšpirovala aj novým sídlom amerického fastfoodu McDonald's.

Parkovacia politika v Bratislave naráža na mestské časti. Chcú viac peňazí

Návrh parkovacej politiky v Bratislave ukazuje, že na ňu nemajú jednotný názor všetky mestské časti ani poslanci. Ohnisko odporu vypuklo v Starom Meste. Jablko sváru sú peniaze. Konkrétne prerozdeľovanie financií z hodinového parkovného. Podobný problém má aj Nové Mesto a pripomienky vzniesli i ďalšie časti.

J&T Real Estate: Podklady pre električku máme na 90 percent hotové

Príprava električkovej trate, ktorá by cez Mlynské nivy spojila bratislavské mestské časti Ružinov a Staré Mesto, pokračuje. Projekt, ktorý navrhol a pripravuje developer J&T Real Estate, pokročil a momentálne čakajú na dotiahnutí rokovaní s magistrátom.

Konferencia Reality a development: Čakajú realitný trh ťažké časy?

Aj 30 rokov po revolúcii trápia mestá či obce rovnaké problémy. Chýba koncepcia, systémové opatrenia aj vízia. Prejavuje sa to na doprave, urbanizme i pohľade na rozvoj. Nájdu kompetentní riešenia?

zdroj:etrend.sk

© 2019 TIP TOP REALITY

Adresa : Komenského 3, 911 01 Trenčín

Telefón : +421 32 744 01 90
E-mail : maria@tiptopreality.sk