[zn. 980] Byt Halalovka PREDANÉ

  • 4-izbový byt
  • 65 000,00 €
  • Pôvodný, zachovalý
  • Trenčín

predané
Okres
Trenčín
Ulica
Halalovka
Poschodie
5.
Balkón, loggia
Áno
Dopravná dostupnosť
Výborná
Dostupnosť obchodov
Výborná
Bezbariérový prístup
Nie
Predané
Áno
Do dražby
Nie
Plyn
Áno
Vodovod
Áno
Kanalizácia
Áno
Elektrika
Áno
Rok výstavby
neznámy
K dispozícii
ihneď
Forma vlastníctva
súkromné

Kontakt

TIP TOP REALITY
Ing. Peter Hlucháň
Komenského 3, 911 01 Trenčín

Telefón: +421 905 784351
E-mail: rk@tiptopreality.sk

Ponúkam doleuvedené cenu a súhlasím s kontaktovaním pracovníkom realitnej kancelárie, ak bude súhlas s ponúkanou cenou na strane predajcu a kupujúceho. Odoslaním formulára súhlasí odosielateľ so spracovaním údajov v informačnom systéme realitnej kancelárie, podľa zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.
Žiadosť o ďalšie informácie, dohodnutie si obhliadky alebo nahlásenie nepresnosti na stránke. Po odoslaní tohto formulára sa budeme snažiť, aby sme čo najskôr vyhoveli Vašej požiadavke.
odpíšte text na obrázku

Vývoj cien

byty1404.85 €/m2domy964.31 €/m2novostavby1508.60 €/m2pozemky44.60 €/m2

Slovník

Ak na stránke nájdete odborný výraz, ktorému nerozumiete, zadajte ho do políčka a v slovníku môžete vyhľadať jeho vysvetlenie:

O cene alebo o prípadnej zľave všetkých nehnuteľností rozhoduje vždy predávajúci.

Správy

Stanicu aj bulvár na Nivách by mali otvoriť na jeseň

Rozsiahla rekonštrukcia ulice Mlynské nivy v Bratislave a výstavba priľahlej novej autobusovej stanice pokračujú podľa plánu a naďalej napredujú. Ukončenie všetkých prác očakáva developer HB Reavis na jeseň tohto roka.

V Guthause je predaná štvrtina bytov, projekt sa zmenil

Developer Corwin má za sebou rokovania s mestskou časťou, týkajúce sa rezidenčného súboru Guthaus na Račianskej ulici. Ich výsledkom bude zmena stavby pred dokončením. V projekte je aktuálne predaná štvrtina bytov, časť komplexu ešte nešla do predaja. (v článku sme upravili pôvodne nesprávne informácie o počte bytov).

Jurkovičova tepláreň má potvrdených nájomcov, dokončia ju tento rok

V obnovenej Jurkovičovej teplárni v rámci projektu Sky Park bude nová reštaurácia skupiny Medusa a galéria súčasného umenia spojená s kaviarňou. Umiestnenie dvojice nájomcov potvrdil developer Penta Real Estate, ktorý premenu národnej kultúrnej pamiatky plánuje zrealizovať do konca roka.

Nechcete hypotéku? Našetriť si na byt z bežného platu je takmer nemožné

Väčšina ľudí túži bývať vo vlastnom byte či dome. Podľa údajov Eurostatu patríme ku krajinám, v ktorých najviac ľudí vlastní nehnuteľnosť. Vo vlastnej nehnuteľnosti býva až 90 percent obyvateľov Slovenska.

Bude to rekordný realitný rok? Na Slovensku sa čakajú obchody za miliardu

Slovensko sa pre investorov do nehnuteľností radí medzi čoraz perspektívnejšie európske krajiny. Objem investícií do realitného trhu sa má priblížiť jednej miliarde eur. Pomáha tomu najmä vysoká výnosnosť realitných projektov v porovnaní s trhmi bohatších krajín Európskej únie. Realitno-poradenská spoločnosť CBRE očakáva viaceré nové investície do tuzemských nehnuteľností.

zdroj:etrend.sk

© 2020 TIP TOP REALITY

Adresa : Komenského 3, 911 01 Trenčín

Telefón : +421 32 744 01 90
E-mail : maria@tiptopreality.sk