[zn. 1079] Murovaná rekreačná chalupa v dobrej lokalite Milochov pri Považskej Bystrici

  • Víkendové domy
  • 59 000,00 €
  • Úplná rekonštrukcia
  • Považská Bystrica

Ponúkame na predaj zrekonštruovanú štýlovú murovanú chalupu situovanú v tichom prostredí nachádzajúcu sa v lokalite obce Milochov pri Považskej Bystrici. Evidovaná je ako rodinný dom so zastavanou plochou 55 m2 a úžitkovou plochou 80 m2 na murovanom základe so sedlovou strechou na vysporiadanom pozemku o celkovej výmere 702 m2. Dom je nepodpivničený, s obytným podkrovím, napojený na elektrinu 220/380, voda rezervoár, odpad - žumpa, kúrenie krbom na pevné palivo, ohrev vody bojlerom, celoročný prístup autom. Dispozičné riešenie: prízemie - vstupná chodba, obývacia izba s murovaných krbom, kuchyňa, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Poschodie – jedna priestranná spálňa, schody, balkón. Súčasťou domu je sklad náradia a terasa. Dom je po rekonštrukcii, murovaný, zaizolovaný, nový krov s novou strechou, nové drevené okná, nové rozvody, vody, elektriky, nové stierky v kombinácií s tatranským profilom, podlahy drevené, schodisko, interiérové dvere drevené, obložený krb, komplet sanita v kúpeľniach. Majiteľ ponúka za uvedenú cenu dom spolu so všetkým zariadením a príslušenstvom. Veľmi pekný výhľad na Váh a okolitú prírodu, blízko do centra obce kde je dobrá občianska vybavenosť. Dom je ideálny k celoročnej rekreácii aj k trvalému bývaniu. Voľný ihneď. Bližšie informácie pri obhliadke alebo v RK.
Okres
Trenčín
Ulica
Milochov
Poschodie
z 1
Počet izieb
2
Balkón, loggia
Áno
Dopravná dostupnosť
Dobrá
Dostupnosť obchodov
Dobrá
Bezbariérový prístup
Nie
Zastavaná plocha
55.0 m2
Výmera pozemku
702.0 m2
Úžitková plocha
80.0 m2
Predané
Nie
Do dražby
Nie
Zdroj vykurovania
krb, elektrina
Plyn
Nie
Vodovod
Áno
Kanalizácia
Áno
Elektrika
Áno
Konštrukcia
murovaný
Rok výstavby
neznámy
K dispozícii
ihneď
Forma vlastníctva
súkromné

Kontakt

TIP TOP REALITY
Mária Hlucháňová
Komenského 3, 911 01 Trenčín

Telefón: 00421904422064
E-mail: maria@tiptopreality.sk

Ponúkam doleuvedené cenu a súhlasím s kontaktovaním pracovníkom realitnej kancelárie, ak bude súhlas s ponúkanou cenou na strane predajcu a kupujúceho. Odoslaním formulára súhlasí odosielateľ so spracovaním údajov v informačnom systéme realitnej kancelárie, podľa zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.
Žiadosť o ďalšie informácie, dohodnutie si obhliadky alebo nahlásenie nepresnosti na stránke. Po odoslaní tohto formulára sa budeme snažiť, aby sme čo najskôr vyhoveli Vašej požiadavke.
odpíšte text na obrázku

Podobné nehnuteľnosti

Vývoj cien

byty1404.85 €/m2domy964.31 €/m2novostavby1508.60 €/m2pozemky44.60 €/m2

Slovník

Ak na stránke nájdete odborný výraz, ktorému nerozumiete, zadajte ho do políčka a v slovníku môžete vyhľadať jeho vysvetlenie:

O cene alebo o prípadnej zľave všetkých nehnuteľností rozhoduje vždy predávajúci.

Správy

Treskoňovu v Bratislave revitalizujú, pribudnúť má osvetlenie i mobilné sedenie

V Bratislave revitalizujú Treskoňovu ulicu, ktorá sa nachádza v tesnej blízkosti Námestia SNP a Domu umenia - Kunsthalle Bratislava. Na území ožil priestor vďaka umeleckým inštaláciám Kunsthalle, preorganizovaná je statická doprava. Pre zvýšenie bezpečnosti bude doplnené osvetlenie a pribudne aj mobilné sedenie. Opatrenia vychádzajú z projektu Živé námestie, ktorého cieľom je nenáročnými zmenami na Námestí SNP a Kamennom námestí vytvoriť funkčný a prístupný mestský priestor.

Čo je Unic? Parížsky bytový dom, ktorý „splýva“ s ekoparkom

Svetová architektúra | Z dvojice domov nedávno dokončeného parížskeho bytového súboru Unic zaujal svetové médiá projekt ateliéru MAD Architects. Je to prvá realizácia pekinských architektov v Európe, Ameriku nadchli ich dve veže v komplexe Absolute World pri Toronte. Rada pre výškové budovy a mestské prostredie veže vyhlásila za najlepšie výškové budovy roku 2012 na ich svetadiele.

Projekt Ovocné sady s tisíckou bytov pri letisku spustil predaj

Byty v pripravovanom ružinovskom projekte Ovocné sady sa už oficiálne predávajú. Developer J&T Real Estate (JTRE) dal do ponuky jednotky z celej prvej etapy, teda 550 bytov. Projekt na okraji hlavného mesta profiluje ako štartovacie bývanie.

Odvolanie proti Zwirnu zamietli, prvá etapa projektu v Ružinove má zelenú

Veľký ružinovský projekt Zwirn, ktorý v areáli bývalej Cvernovky pripravuje YIT Slovakia, sa posunul bližšie k realizácii. Okresný úrad zamietol odvolanie voči územnému rozhodnutiu, týkajúceho sa výstavby podzemných garáží a námestia. Stavebný úrad zároveň vydal povolenie pre prvú etapu v rámci rezidenčného komplexu.

Pri Prezidentskej záhrade pribudne Vila Biela. Byt si v nej nekúpite

Výhľad na Bratislavský hrad, Prezidentskú záhradu a pešia dostupnosť do celého centra ponúkne developer Proxenta pri svojom menšom rezidenčnom projekte Vila Biela, ktorý má stáť pár metrov od Grassalkovichovho paláca.

zdroj:etrend.sk

© 2019 TIP TOP REALITY

Adresa : Komenského 3, 911 01 Trenčín

Telefón : +421 32 744 01 90
E-mail : maria@tiptopreality.sk