[zn. 1079] Murovaná rekreačná chalupa v dobrej lokalite Milochov pri Považskej Bystrici

  • Víkendové domy
  • 59 000,00 €
  • Úplná rekonštrukcia
  • Považská Bystrica

Ponúkame na predaj zrekonštruovanú štýlovú murovanú chalupu situovanú v tichom prostredí nachádzajúcu sa v lokalite obce Milochov pri Považskej Bystrici. Evidovaná je ako rodinný dom so zastavanou plochou 55 m2 a úžitkovou plochou 80 m2 na murovanom základe so sedlovou strechou na vysporiadanom pozemku o celkovej výmere 702 m2. Dom je nepodpivničený, s obytným podkrovím, napojený na elektrinu 220/380, voda rezervoár, odpad - žumpa, kúrenie krbom na pevné palivo, ohrev vody bojlerom, celoročný prístup autom. Dispozičné riešenie: prízemie - vstupná chodba, obývacia izba s murovaných krbom, kuchyňa, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Poschodie – jedna priestranná spálňa, schody, balkón. Súčasťou domu je sklad náradia a terasa. Dom je po rekonštrukcii, murovaný, zaizolovaný, nový krov s novou strechou, nové drevené okná, nové rozvody, vody, elektriky, nové stierky v kombinácií s tatranským profilom, podlahy drevené, schodisko, interiérové dvere drevené, obložený krb, komplet sanita v kúpeľniach. Majiteľ ponúka za uvedenú cenu dom spolu so všetkým zariadením a príslušenstvom. Veľmi pekný výhľad na Váh a okolitú prírodu, blízko do centra obce kde je dobrá občianska vybavenosť. Dom je ideálny k celoročnej rekreácii aj k trvalému bývaniu. Voľný ihneď. Bližšie informácie pri obhliadke alebo v RK.
Okres
Trenčín
Ulica
Milochov
Poschodie
z 1
Počet izieb
2
Balkón, loggia
Áno
Dopravná dostupnosť
Dobrá
Dostupnosť obchodov
Dobrá
Bezbariérový prístup
Nie
Zastavaná plocha
55.0 m2
Výmera pozemku
702.0 m2
Úžitková plocha
80.0 m2
Predané
Nie
Do dražby
Nie
Zdroj vykurovania
krb, elektrina
Plyn
Nie
Vodovod
Áno
Kanalizácia
Áno
Elektrika
Áno
Konštrukcia
murovaný
Rok výstavby
neznámy
K dispozícii
ihneď
Forma vlastníctva
súkromné

Kontakt

TIP TOP REALITY
Mária Hlucháňová
Komenského 3, 911 01 Trenčín

Telefón: 00421904422064
E-mail: maria@tiptopreality.sk

Ponúkam doleuvedené cenu a súhlasím s kontaktovaním pracovníkom realitnej kancelárie, ak bude súhlas s ponúkanou cenou na strane predajcu a kupujúceho. Odoslaním formulára súhlasí odosielateľ so spracovaním údajov v informačnom systéme realitnej kancelárie, podľa zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.
Žiadosť o ďalšie informácie, dohodnutie si obhliadky alebo nahlásenie nepresnosti na stránke. Po odoslaní tohto formulára sa budeme snažiť, aby sme čo najskôr vyhoveli Vašej požiadavke.
odpíšte text na obrázku

Podobné nehnuteľnosti

Vývoj cien

byty1404.85 €/m2domy964.31 €/m2novostavby1508.60 €/m2pozemky44.60 €/m2

Slovník

Ak na stránke nájdete odborný výraz, ktorému nerozumiete, zadajte ho do políčka a v slovníku môžete vyhľadať jeho vysvetlenie:

O cene alebo o prípadnej zľave všetkých nehnuteľností rozhoduje vždy predávajúci.

Správy

Lacnejšie byty v Bratislave? Developeri hovoria o sume šesťtisíc eur za štvorec

Môžeme v dohľadnej dobe očakávať, že v hlavnom meste dôjde k poklesu cien nehnuteľností? Nie. Aspoň taký je názor developerov, realitných kancelárií aj analytikov. Situáciu na trhu ovplyvňuje hlavne vysoký dopyt, na ktorý ponuka nestíha reagovať. Nové projekty pritom cenami prekonajú aj magické hranice.

Retailový obor sa presťahuje. Inšpiráciu hľadal aj vo fastfoode McDonald's

Najväčší svetový obchodník Walmart sa snaží zatraktívniť imidž a pritiahnuť top talenty, o ktoré súperí s technologickými firmami. Prilákať ich chce na moderné prostredie novej centrály. Firma priznáva, že pri dizajnových návrhoch sa inšpirovala aj novým sídlom amerického fastfoodu McDonald's.

Parkovacia politika v Bratislave naráža na mestské časti. Chcú viac peňazí

Návrh parkovacej politiky v Bratislave ukazuje, že na ňu nemajú jednotný názor všetky mestské časti ani poslanci. Ohnisko odporu vypuklo v Starom Meste. Jablko sváru sú peniaze. Konkrétne prerozdeľovanie financií z hodinového parkovného. Podobný problém má aj Nové Mesto a pripomienky vzniesli i ďalšie časti.

J&T Real Estate: Podklady pre električku máme na 90 percent hotové

Príprava električkovej trate, ktorá by cez Mlynské nivy spojila bratislavské mestské časti Ružinov a Staré Mesto, pokračuje. Projekt, ktorý navrhol a pripravuje developer J&T Real Estate, pokročil a momentálne čakajú na dotiahnutí rokovaní s magistrátom.

Konferencia Reality a development: Čakajú realitný trh ťažké časy?

Aj 30 rokov po revolúcii trápia mestá či obce rovnaké problémy. Chýba koncepcia, systémové opatrenia aj vízia. Prejavuje sa to na doprave, urbanizme i pohľade na rozvoj. Nájdu kompetentní riešenia?

zdroj:etrend.sk

© 2019 TIP TOP REALITY

Adresa : Komenského 3, 911 01 Trenčín

Telefón : +421 32 744 01 90
E-mail : maria@tiptopreality.sk