[zn. 1079] Murovaná rekreačná chalupa v dobrej lokalite Milochov pri Považskej Bystrici

  • Víkendové domy
  • 59 000,00 €
  • Úplná rekonštrukcia
  • Považská Bystrica

Ponúkame na predaj zrekonštruovanú štýlovú murovanú chalupu situovanú v tichom prostredí nachádzajúcu sa v lokalite obce Milochov pri Považskej Bystrici. Evidovaná je ako rodinný dom so zastavanou plochou 55 m2 a úžitkovou plochou 80 m2 na murovanom základe so sedlovou strechou na vysporiadanom pozemku o celkovej výmere 702 m2. Dom je nepodpivničený, s obytným podkrovím, napojený na elektrinu 220/380, voda rezervoár, odpad - žumpa, kúrenie krbom na pevné palivo, ohrev vody bojlerom, celoročný prístup autom. Dispozičné riešenie: prízemie - vstupná chodba, obývacia izba s murovaných krbom, kuchyňa, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Poschodie – jedna priestranná spálňa, schody, balkón. Súčasťou domu je sklad náradia a terasa. Dom je po rekonštrukcii, murovaný, zaizolovaný, nový krov s novou strechou, nové drevené okná, nové rozvody, vody, elektriky, nové stierky v kombinácií s tatranským profilom, podlahy drevené, schodisko, interiérové dvere drevené, obložený krb, komplet sanita v kúpeľniach. Majiteľ ponúka za uvedenú cenu dom spolu so všetkým zariadením a príslušenstvom. Veľmi pekný výhľad na Váh a okolitú prírodu, blízko do centra obce kde je dobrá občianska vybavenosť. Dom je ideálny k celoročnej rekreácii aj k trvalému bývaniu. Voľný ihneď. Bližšie informácie pri obhliadke alebo v RK.
Okres
Trenčín
Ulica
Milochov
Poschodie
z 1
Počet izieb
2
Balkón, loggia
Áno
Dopravná dostupnosť
Dobrá
Dostupnosť obchodov
Dobrá
Bezbariérový prístup
Nie
Zastavaná plocha
55.0 m2
Výmera pozemku
702.0 m2
Úžitková plocha
80.0 m2
Predané
Nie
Do dražby
Nie
Zdroj vykurovania
krb, elektrina
Plyn
Nie
Vodovod
Áno
Kanalizácia
Áno
Elektrika
Áno
Konštrukcia
murovaný
Rok výstavby
neznámy
K dispozícii
ihneď
Forma vlastníctva
súkromné

Kontakt

TIP TOP REALITY
Mária Hlucháňová
Komenského 3, 911 01 Trenčín

Telefón: 00421904422064
E-mail: maria@tiptopreality.sk

Ponúkam doleuvedené cenu a súhlasím s kontaktovaním pracovníkom realitnej kancelárie, ak bude súhlas s ponúkanou cenou na strane predajcu a kupujúceho. Odoslaním formulára súhlasí odosielateľ so spracovaním údajov v informačnom systéme realitnej kancelárie, podľa zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.
Žiadosť o ďalšie informácie, dohodnutie si obhliadky alebo nahlásenie nepresnosti na stránke. Po odoslaní tohto formulára sa budeme snažiť, aby sme čo najskôr vyhoveli Vašej požiadavke.
odpíšte text na obrázku

Podobné nehnuteľnosti

Vývoj cien

byty1404.85 €/m2domy964.31 €/m2novostavby1508.60 €/m2pozemky44.60 €/m2

Slovník

Ak na stránke nájdete odborný výraz, ktorému nerozumiete, zadajte ho do políčka a v slovníku môžete vyhľadať jeho vysvetlenie:

O cene alebo o prípadnej zľave všetkých nehnuteľností rozhoduje vždy predávajúci.

Správy

Jeden z najväčších realitných projektov v Bratislave dostal zelenú. Prinesie stovky bytov

Jeden z najväčších realitných projektov v Bratislave je bližšie k realizácii. Komplex s pracovným názvom Kopčianska – Juh, ktorý sa môže porovnávať napríklad so Slnečnicami, dostal od úradov územné rozhodnutie. Na trh prinesie stovky bytov.

Megabord má byť iba začiatok. Ako chce Bratislava ďalej riešiť vizuálny smog

V Bratislave nedávno odstránili megabord pri Dóme sv. Martina. Hlavné mesto o tomto kroku informovalo s prísľubom, že ide iba o počiatočné kroky v boji s vizuálnym smogom. Riešiť sa chystá aj ďalšie plochy, nielen pri historických pamiatkach. Bratislava okrem iného hľadá aj spôsob, ako legálne odstraňovať reklamné trojnožky.

Ako sa investičná banka zahryzla do realít

Česko-slovenská skupina Wood & Company je doma v oblasti investičného bankovníctva, obchodovania s cennými papiermi či správy aktív. Pred časom sa však začala obzerať aj po nových oblastiach pôsobenia. V hľadáčiku sa ocitli reality, ktoré sú s dostupným kapitálom a so zodpovedným prístupom v mnohých ohľadoch stávkou na istotu.

Manhattan má nové veže. Prepojili ich s neogotickou budovou školy

Na skok od populárnej newyorskej Žehličky, Flatiron Building, spred takmer stodvadsiatich rokov pri Madisonovom námestí na Piatej Avenue nedávno pribudol výrazný bytový komplex 121 East 22nd. Tvoria ho dve veže spojené dvorom medzi pamiatkovou neogotickou budovou školy.

Stovky nových bytov nepomohli. Bratislavu trápi malý výber bývania

Aj keď v druhom štvrťroku tohto roka pribudlo na trhu takmer 500 bytov, situácia je naďalej „nezdravá“. Ponuka totiž stále nedokáže pokrývať dopyt. Ten neutícha ani po opatreniach Národnej banky Slovenska. Vyplýva to z najnovšej analýzy poradenskej spoločnosti Bencont Investments, ktorá zmapovala dianie na realitnom trhu v hlavnom meste v druhom štvrťroku tohto roka.

zdroj:etrend.sk

© 2019 TIP TOP REALITY

Adresa : Komenského 3, 911 01 Trenčín

Telefón : +421 32 744 01 90
E-mail : maria@tiptopreality.sk