[zn. 1037] Pasívny rodinný dom, novostavba na kľúč - Jasenica, pozemok 430 m2

  • Víkendové domy
  • 118 000,00 €
  • Projekty
  • Jasenica

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4 iz. pasívneho bungalovu nachádzajúceho sa v tichej časti obce Jasenica. Dom je v štádiu výstavby a bude postavený na kľúč na pozemku o výmere 430 m2.Na výstavbu budú použité najmodernejšie materiály a technológie, zabezpečujúce minimálne prevádzkové náklady. Dispozičné riešenie: denný priestor s kuchyňou, jedálňou a obývačkou s východom na terasu, 3 samostatné izby, technická miestnosť, kúpeľňa, samostatné WC. Zastavaná plocha domu 105 m2, murovaný-YTONG, všetky siete (voda, elektrina, kanalizácia) okrem plynu – na hranici pozemku, vykurovanie-vykurovacie infrapanely, možnosť krbu (nieje v cene), vetranie vzduchotechnikou s rekuperáciou. Ponúkaný dom je navrhnutý tak, aby spĺňal požiadavky pre pasívny dom. To znamená, že proces výstavby je realizovaný z maximálnym dôrazom na elimináciu tepelných mostov a dokonalú izoláciu stavby. Cieľom tejto aktivity je priblíženie sa stavu, kedy náklady na vykurovanie takejto budovy budú minimálne s dôrazom na komfort bývania. Dom je možné prispôsobiť tak aby zodpovedal zákazníkovým potrebám. Predpokladané dokončenie - koniec roku 2015. Cena domu vrátane pozemku je 118 000 Eur. Bližšie informácie k realizácií domu Vám poskytneme v realitnej kancelárií alebo priamo pri obhliadke pozemku.

Zastavaná plocha
0.0 m2
Úžitková plocha
0.0 m2

Kontakt

TIP TOP REALITY
Mária Hlucháňová
Komenského 3, 911 01 Trenčín

Telefón: 00421904422064
E-mail: maria@tiptopreality.sk

Ponúkam doleuvedené cenu a súhlasím s kontaktovaním pracovníkom realitnej kancelárie, ak bude súhlas s ponúkanou cenou na strane predajcu a kupujúceho. Odoslaním formulára súhlasí odosielateľ so spracovaním údajov v informačnom systéme realitnej kancelárie, podľa zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.
Žiadosť o ďalšie informácie, dohodnutie si obhliadky alebo nahlásenie nepresnosti na stránke. Po odoslaní tohto formulára sa budeme snažiť, aby sme čo najskôr vyhoveli Vašej požiadavke.
odpíšte text na obrázku

Podobné nehnuteľnosti

Vývoj cien

byty1404.85 €/m2domy964.31 €/m2novostavby1508.60 €/m2pozemky44.60 €/m2

Slovník

Ak na stránke nájdete odborný výraz, ktorému nerozumiete, zadajte ho do políčka a v slovníku môžete vyhľadať jeho vysvetlenie:

O cene alebo o prípadnej zľave všetkých nehnuteľností rozhoduje vždy predávajúci.

Správy

Košické biznis centrum kúpili od Penty jej bývalí manažéri

Developer Penta Real Estate informuje v krátkom čase o predaji ďalšej kancelárskej budovy zo svojho portfólia. Nového majiteľa má košické BCT 1, ktoré spoločnosť dokončila ešte v roku 2011 a je súčasťou administratívneho komplexu.

Vláda chce zdigitalizovať stavebné konanie, zruší aj stavebné úrady

Vláda SR sa zaviazala k plnej digitalizácii stavebného konania, a to najneskôr do novembra 2021. Vyplýva to z jej programového vyhlásenia, ktoré kabinet odsúhlasil v nedeľu (19. 4.). Medzi ďalšími plánmi novej vlády je aj umožniť obciam vyjadriť svoje požiadavky na rozvoj územia či významne eliminovať byrokraciu v stavebníctve.

Veľkú premenu centra Bratislavy navrhnú zahraniční architekti

Súťaž na obnovu bratislavského Námestia SNP a Kamenného námestia postupuje do ďalšej fázy. Magistrát si už vybral štvoricu ateliérov, ktoré uspeli v prvom kole a vypracujú svoje návrhy. Ani jeden z nich nie je zo Slovenska. Projekty majú prezentovať na jeseň.

„Utajenú“ vilu na hranici Švajčiarska a Talianska vidia iba zainteresovaní

Svetová architektúra | K rezidenciám pri Luganskom jazere nedávno pribudla pozoruhodná vila. Na lukratívnom mieste v švajčiarskej obci Morcote, kde rodinné sídla stoja jedno vedľa druhého, je toľké súkromie, aké má Vila Stealth, vzácnosťou. Pyšní sa tým aj názvom – v preklade ukrytá, utajená, inkognito.

Budova Hlavnej pošty v Košiciach má nového majiteľa, prejde obnovou

Objekt bývalého Poštového a telegrafného úradu v Košiciach, ktorý obyvatelia dnes poznajú pod názvom „Hlavná pošta“ je v rukách nového majiteľa. Od spoločnosti Slovak Telekom pamiatkovo chránenú nehnuteľnosť získal developer Arkon, ktorý v metropole východe aktuálne rekonštruuje Prior.

zdroj:etrend.sk

© 2020 TIP TOP REALITY

Adresa : Komenského 3, 911 01 Trenčín

Telefón : +421 32 744 01 90
E-mail : maria@tiptopreality.sk