[zn. 1037] Pasívny rodinný dom, novostavba na kľúč - Jasenica, pozemok 430 m2

  • Víkendové domy
  • 118 000,00 €
  • Projekty
  • Jasenica

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4 iz. pasívneho bungalovu nachádzajúceho sa v tichej časti obce Jasenica. Dom je v štádiu výstavby a bude postavený na kľúč na pozemku o výmere 430 m2.Na výstavbu budú použité najmodernejšie materiály a technológie, zabezpečujúce minimálne prevádzkové náklady. Dispozičné riešenie: denný priestor s kuchyňou, jedálňou a obývačkou s východom na terasu, 3 samostatné izby, technická miestnosť, kúpeľňa, samostatné WC. Zastavaná plocha domu 105 m2, murovaný-YTONG, všetky siete (voda, elektrina, kanalizácia) okrem plynu – na hranici pozemku, vykurovanie-vykurovacie infrapanely, možnosť krbu (nieje v cene), vetranie vzduchotechnikou s rekuperáciou. Ponúkaný dom je navrhnutý tak, aby spĺňal požiadavky pre pasívny dom. To znamená, že proces výstavby je realizovaný z maximálnym dôrazom na elimináciu tepelných mostov a dokonalú izoláciu stavby. Cieľom tejto aktivity je priblíženie sa stavu, kedy náklady na vykurovanie takejto budovy budú minimálne s dôrazom na komfort bývania. Dom je možné prispôsobiť tak aby zodpovedal zákazníkovým potrebám. Predpokladané dokončenie - koniec roku 2015. Cena domu vrátane pozemku je 118 000 Eur. Bližšie informácie k realizácií domu Vám poskytneme v realitnej kancelárií alebo priamo pri obhliadke pozemku.

Zastavaná plocha
0.0 m2
Úžitková plocha
0.0 m2

Kontakt

TIP TOP REALITY
Mária Hlucháňová
Komenského 3, 911 01 Trenčín

Telefón: 00421904422064
E-mail: maria@tiptopreality.sk

Ponúkam doleuvedené cenu a súhlasím s kontaktovaním pracovníkom realitnej kancelárie, ak bude súhlas s ponúkanou cenou na strane predajcu a kupujúceho. Odoslaním formulára súhlasí odosielateľ so spracovaním údajov v informačnom systéme realitnej kancelárie, podľa zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.
Žiadosť o ďalšie informácie, dohodnutie si obhliadky alebo nahlásenie nepresnosti na stránke. Po odoslaní tohto formulára sa budeme snažiť, aby sme čo najskôr vyhoveli Vašej požiadavke.
odpíšte text na obrázku

Podobné nehnuteľnosti

Vývoj cien

byty1404.85 €/m2domy964.31 €/m2novostavby1508.60 €/m2pozemky44.60 €/m2

Slovník

Ak na stránke nájdete odborný výraz, ktorému nerozumiete, zadajte ho do políčka a v slovníku môžete vyhľadať jeho vysvetlenie:

O cene alebo o prípadnej zľave všetkých nehnuteľností rozhoduje vždy predávajúci.

Správy

Známy pražský obchodný dom má nového majiteľa. Prejde kompletnou rekonštrukciou

Jeden z najznámejších obchodných domov v bývalom Česko-Slovensku – Kotva v Prahe, má nového majiteľa. Známu budovu v centre mesta kúpila skupina Generali od kontroverzného milionára.

Bytový komplex Courbes na predmestí Paríža: balkónová etuda mnohých kriviek

Svetová architektúra | Na západnom okraji Parížskej aglomerácii pribudli pozoruhodné budovy. Ich tvar inšpiroval k názvu Courbes, v preklade krivky.

Na záväzné stanovisko čakajú developeri dlhé mesiace. Legislatíva brzdí výstavbu

Neuveriteľných 275 dní. Toľko trvá priemerný čas od podania žiadosti po zverejnenie záväzného stanoviska v Bratislave. Práve to developeri potrebujú, aby mohli požiadať o územné rozhodnutie. A bez neho nie je možné požiadať o stavebné povolenie. Zdržanie sa dotýka predovšetkým výstavby bytov. S týmto časom je nespokojné aj hlavné mesto.

Sulík: Nájomné zatvorených obchodných prevádzok znížime o 80 percent

Nájomcom obchodných prevádzok zatvorených štátom pre pandémiu ochorenia COVID-19 by malo nájomné počas obmedzení klesnúť o 80 percent. Približne polovicu z tejto zľavy by mali znášať prenajímatelia, druhú polovicu štát. Presnejšie podmienky bude riešiť koaličná rada. Povedal to vo štvrtok po rokovaní vlády minister hospodárstva Richard Sulík (SaS).

Biznis prenájmu cez Airbnb sa zrútil. Ako voľné byty v Bratislave ovplyvnia trh

Stovky bytov, ktoré sa krátkodobo prenajímajú cez ubytovacie platformy Airbnb či Booking, ostalo v Bratislave prázdnych. Nový koronavírus doslova vypol turizmus a zahraniční turisti ostali kvôli vládnym reštrikciám doma. Realitní analytici zaznamenávajú výrazný prílev bytov na trh dlhodobejších prenájmov. Čo to spraví s cenami nájmov?

zdroj:etrend.sk

© 2020 TIP TOP REALITY

Adresa : Komenského 3, 911 01 Trenčín

Telefón : +421 32 744 01 90
E-mail : maria@tiptopreality.sk