[zn. 981] Pekný 3-iz. byt - Rozkvet, 64 m2, loggia, rekonštrukcia.

  • 3-izbový byt
  • 42 500,00 €
  • Neúplná rekonštrukcia
  • Považská Bystrica

Ponúkame na predaj pekný, zrekonštruovaný 3-iz. byt v osobnom vlastníctve a o celkovej úžitkovej výmere 64 m2 nachádzajúci sa na sídlisku Rozkvet. Byt je situovaný na 8 poschodí s pekným výhľadom, pozostávajúci z troch obytných miestností a príslušenstva, kde príslušenstvom bytu je: kuchyňa, murovaná špajza, kúpeľňa, WC, murovaný šatník, predsieň, veľká presklená loggia a pivnica. Byt prešiel rekonštrukciou, ako nové plastové okná v celom byte, nové omietky, kuchynská linka, nové podlahy, úprava jadra, dvere a zárubne, šatníková skriňa v spálni, presklenie loggie a ďalšími vkusnými úpravami. Blízko bytu je výborná občianska vybavenosť. Bližšie informácie pri obhliadke. Ihneď voľný.
Okres
Považská Bystrica
Ulica
Rozkvet
Poschodie
8. z 11
Počet izieb
3
Balkón, loggia
Áno
Dopravná dostupnosť
Dobrá
Dostupnosť obchodov
Dobrá
Bezbariérový prístup
Nie
Úžitková plocha
64.0 m2
Predané
Nie
Do dražby
Nie
Plyn
Áno
Vodovod
Áno
Kanalizácia
Áno
Elektrika
Áno
Konštrukcia
panel
Rok výstavby
neznámy
K dispozícii
ihneď
Forma vlastníctva
súkromné

Kontakt

TIP TOP REALITY
Mária Hlucháňová
Komenského 3, 911 01 Trenčín

Telefón: 00421904422064
E-mail: maria@tiptopreality.sk

Ponúkam doleuvedené cenu a súhlasím s kontaktovaním pracovníkom realitnej kancelárie, ak bude súhlas s ponúkanou cenou na strane predajcu a kupujúceho. Odoslaním formulára súhlasí odosielateľ so spracovaním údajov v informačnom systéme realitnej kancelárie, podľa zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.
Žiadosť o ďalšie informácie, dohodnutie si obhliadky alebo nahlásenie nepresnosti na stránke. Po odoslaní tohto formulára sa budeme snažiť, aby sme čo najskôr vyhoveli Vašej požiadavke.
odpíšte text na obrázku

Podobné nehnuteľnosti

Vývoj cien

byty1404.85 €/m2domy964.31 €/m2novostavby1508.60 €/m2pozemky44.60 €/m2

Slovník

Ak na stránke nájdete odborný výraz, ktorému nerozumiete, zadajte ho do políčka a v slovníku môžete vyhľadať jeho vysvetlenie:

O cene alebo o prípadnej zľave všetkých nehnuteľností rozhoduje vždy predávajúci.

Správy

Budova AB Kozmetiky má nového majiteľa, objavil sa za ňou kontroverzný podnikateľ

Bili sa o ňu mafiáni. Dnes sa opäť ocitá v rukách kontroverzného podnikateľa. Na Račianskej ulici pri zastávke Malé Krasňany stojí stará kancelárska budova bývalej AB Kozmetiky. Už takmer rok ju rekonštruujú robotníci. Napriek tomu, že sa zdalo, že jej osud je jasný, opäť sa zamotáva.

Centrum Bratislavy sa zmení. Spustili súťaž na premenu Námestia SNP a okolia

Verejný priestor v historickom jadre Bratislavy prejde výraznou premenou. Avizovanú architektonickú súťaž na novú podobu Námestia SNP a priľahlého Kamenného námestia spustilo mesto v utorok. Architekti sa môžu hlásiť do 17. januára.

Ako efektívne predávať nehnuteľnosti. Makléri vedia, že dôležité sú emócie

Zvýšiť predaj nehnuteľností realitným maklérom pomôže vizualizácia priestorov, správny náborový mix a moderné technológie. Emócie však vždy rozhodnú.

Vallovi píšu architekti aj herci, nechcú električku pred SND

Viacerí architekti, herci, politici, hudobníci, umelci či aktivisti sa podpísali pod výzvu za zachovanie pešej zóny medzi novou budovou Slovenského národného divadla (SND) a Nábrežím M. R. Štefánika v Bratislave. Adresujú ju vedeniu hlavného mesta na čele s primátorom Matúšom Vallom, ktorý koncom októbra oznámil, že budúca električková trať v zóne Chalupkova povedie aj popred novú budovu SND po Pribinovej ulici.

Známe budovy, obchodné centrá i hotely. Slovenské realitné fondy sa nafukujú

Ceny nehnuteľností v posledných rokoch výrazne rastú. To motivuje aj investorov, aby sa pokúsili na realitách zarobiť. Okrem priamych investícií do nehnuteľností sú čoraz obľúbenejšie aj podielové fondy.

zdroj:etrend.sk

© 2019 TIP TOP REALITY

Adresa : Komenského 3, 911 01 Trenčín

Telefón : +421 32 744 01 90
E-mail : maria@tiptopreality.sk