Ponuka - Dopyt

Vyplňte prosím tento formulár a my Vás budeme kontaktovať v prípade ponuky na predaj. Ak zaznačíte "zasielať e-mail", budeme Vám zasielať informácie o nových nehnuteľnostiach, ktoré splnia Vami zadané požiadavky (v prípade hľadania-dopytu nehnuteľnosti).

m2
m2
secimage

Položky označené hviezdičkou sú povinné! Po odoslaní formulára Vás budeme kontaktovať v prípade ponuky na predaj. Údaje uvedené vo formulári nebudú poskytnuté tretím stranám! Po odoslani elektronického formulára budú zaslané na Vami uvedený e-mail registračné údaje. Uchovajte si hlavne kód, prostredníctvom, ktorého budete môcť registráciu zrušiť. Odoslaním formulára súhlasí odosielateľ so spracovaním údajov v informačnom systéme realitnej kancelárie TIP TOP REALITY podľa zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme za Vašu ponuku!

Zrušenie registrácie - ponuky

Ak požadujete zrušiť registráciu, zadajte v nasledovnom elektronickom formulári e-mailovu adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii a zadajte 5-znakový kód, ktorý ste dostali mailom po registrácii. Ak si nepamätáte kód, zašlite e-mail z e-mailovej adresy, ktorú ste uviedli pri registrácii na adresu maria@tiptopreality.sk s predmetom "UNREGISTER".

Vývoj cien

byty2124.66 €/m2domy1564.09 €/m2novostavby1007.06 €/m2pozemky77.31 €/m2

Slovník

Ak na stránke nájdete odborný výraz, ktorému nerozumiete, zadajte ho do políčka a v slovníku môžete vyhľadať jeho vysvetlenie:

O cene alebo o prípadnej zľave všetkých nehnuteľností rozhoduje vždy predávajúci.

Správy

Nové vs. staršie byty: oplatí sa vám investovať do novostavby?

Pri rozhodovaní sa medzi kúpou novostavby a staršieho bytu stojí mnoho ľudí pred veľkou dilemou. Do ktorého typu nehnuteľnosti je výhodnejšie vložiť svoje investície?

Verejné budovy budú môcť využiť podporu na zníženie spotreby energií

Na rýchle energetické opatrenia je v pláne obnovy a odolnosti vyčlenených 20 miliónov eur

Nitra uvažuje o inštalácii fotovoltických zariadení na viacerých mestských budovách

Náklady, ktoré plánuje Nitra vo projektu vložiť, by sa vďaka úspore na spotrebe elektrickej energie mali mestu vrátiť po šiestich rokoch

Produkcia v stavebníctve skončila tretí mesiac v mínuse, no tempo poklesu sa výrazne zmiernilo

Pomalšie tempo poklesu stavebnej produkcie vytvorilo pozitívny trend v odvetví, pričom stavebné práce v zahraničí prežívali rast až o osem percent

Európska komisia schválila slovenskú štátnu pomoc pre fabriku Volva vo Valalikoch

Vďaka projektu Volva by mohlo vzniknúť až 3 300 nových priamych pracovných miest

zdroj:etrend.sk

© 2024 TIP TOP REALITY

Adresa : Komenského 3, 911 01 Trenčín

Telefón : +421 32 744 01 90
E-mail : maria@tiptopreality.sk