Ponuka - Dopyt

Vyplňte prosím tento formulár a my Vás budeme kontaktovať v prípade ponuky na predaj. Ak zaznačíte "zasielať e-mail", budeme Vám zasielať informácie o nových nehnuteľnostiach, ktoré splnia Vami zadané požiadavky (v prípade hľadania-dopytu nehnuteľnosti).

m2
m2
secimage

Položky označené hviezdičkou sú povinné! Po odoslaní formulára Vás budeme kontaktovať v prípade ponuky na predaj. Údaje uvedené vo formulári nebudú poskytnuté tretím stranám! Po odoslani elektronického formulára budú zaslané na Vami uvedený e-mail registračné údaje. Uchovajte si hlavne kód, prostredníctvom, ktorého budete môcť registráciu zrušiť. Odoslaním formulára súhlasí odosielateľ so spracovaním údajov v informačnom systéme realitnej kancelárie TIP TOP REALITY podľa zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme za Vašu ponuku!

Zrušenie registrácie - ponuky

Ak požadujete zrušiť registráciu, zadajte v nasledovnom elektronickom formulári e-mailovu adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii a zadajte 5-znakový kód, ktorý ste dostali mailom po registrácii. Ak si nepamätáte kód, zašlite e-mail z e-mailovej adresy, ktorú ste uviedli pri registrácii na adresu maria@tiptopreality.sk s predmetom "UNREGISTER".

Vývoj cien

byty1404.85 €/m2domy964.31 €/m2novostavby1508.60 €/m2pozemky44.60 €/m2

Slovník

Ak na stránke nájdete odborný výraz, ktorému nerozumiete, zadajte ho do políčka a v slovníku môžete vyhľadať jeho vysvetlenie:

O cene alebo o prípadnej zľave všetkých nehnuteľností rozhoduje vždy predávajúci.

Správy

Stanicu aj bulvár na Nivách by mali otvoriť na jeseň

Rozsiahla rekonštrukcia ulice Mlynské nivy v Bratislave a výstavba priľahlej novej autobusovej stanice pokračujú podľa plánu a naďalej napredujú. Ukončenie všetkých prác očakáva developer HB Reavis na jeseň tohto roka.

V Guthause je predaná štvrtina bytov, projekt sa zmenil

Developer Corwin má za sebou rokovania s mestskou časťou, týkajúce sa rezidenčného súboru Guthaus na Račianskej ulici. Ich výsledkom bude zmena stavby pred dokončením. V projekte je aktuálne predaná štvrtina bytov, časť komplexu ešte nešla do predaja. (v článku sme upravili pôvodne nesprávne informácie o počte bytov).

Jurkovičova tepláreň má potvrdených nájomcov, dokončia ju tento rok

V obnovenej Jurkovičovej teplárni v rámci projektu Sky Park bude nová reštaurácia skupiny Medusa a galéria súčasného umenia spojená s kaviarňou. Umiestnenie dvojice nájomcov potvrdil developer Penta Real Estate, ktorý premenu národnej kultúrnej pamiatky plánuje zrealizovať do konca roka.

Nechcete hypotéku? Našetriť si na byt z bežného platu je takmer nemožné

Väčšina ľudí túži bývať vo vlastnom byte či dome. Podľa údajov Eurostatu patríme ku krajinám, v ktorých najviac ľudí vlastní nehnuteľnosť. Vo vlastnej nehnuteľnosti býva až 90 percent obyvateľov Slovenska.

Bude to rekordný realitný rok? Na Slovensku sa čakajú obchody za miliardu

Slovensko sa pre investorov do nehnuteľností radí medzi čoraz perspektívnejšie európske krajiny. Objem investícií do realitného trhu sa má priblížiť jednej miliarde eur. Pomáha tomu najmä vysoká výnosnosť realitných projektov v porovnaní s trhmi bohatších krajín Európskej únie. Realitno-poradenská spoločnosť CBRE očakáva viaceré nové investície do tuzemských nehnuteľností.

zdroj:etrend.sk

© 2020 TIP TOP REALITY

Adresa : Komenského 3, 911 01 Trenčín

Telefón : +421 32 744 01 90
E-mail : maria@tiptopreality.sk