Obchodné priestory

Nenašli sa žiadne nehnuteľnosti v tejto kategórii! Môžete nám ich ponúknuť vyplnením >>TOHOTO<< elektronického formulára.

Vývoj cien

byty1404.85 €/m2domy964.31 €/m2novostavby1508.60 €/m2pozemky44.60 €/m2

Slovník

Ak na stránke nájdete odborný výraz, ktorému nerozumiete, zadajte ho do políčka a v slovníku môžete vyhľadať jeho vysvetlenie:

O cene alebo o prípadnej zľave všetkých nehnuteľností rozhoduje vždy predávajúci.

Správy

V Žiline vyrastá Komenského rezidencia. Prinesie 75 bytov

V Žiline pribudne čoskoro na realitnom trhu bytový dom v širšom centre mesta, ktorý vzniká prestavbou bývalej budovy Stavebnej fakulty. V projekte Komenského rezidencia išlo do predaja 75 bytov.

Nitra chce za 15 miliónov premeniť bývalé kino na kreatívne centrum

Nitrianska radnica pripravuje vznik kreatívneho centra, ktoré by malo sídliť v budove bývalého kina Palace v centre mesta a v priestoroch bývalých kasární pod Zoborom. Projekt za viac ako 15 miliónov eur bude v prípade schválenie financovaný z európskych fondov.

Slovenské študentky zažiarili. Česko postaví podľa ich návrhu ambasádu

V medzinárodnej súťaži o návrh novej budovy ambasády Českej republiky v Etiópii zvíťazili dve slovenské študentky. Na jednej z najfrekventovanejších ulíc hlavného meste Addis Abeba bude prvá stavba so slovenským podpisom. Za projekt dostali netradičnú cenu.

Máte hypotéku? Môžete si vypýtať nižší úrok

Úroky z hypoték v posledných mesiacoch znovu zamierili smerom nadol. V auguste sa dostali na nové historické minimum a vyzerá to, že zlacňovanie bude pokračovať.

Nový Ružinov: Skutočný rozvoj ešte len príde

Inzercia | Na prázdnych pozemkoch na začiatku bratislavskej Bajkalskej ulice vyrástol v priebehu posledných troch rokov obytný komplex Nový Ružinov.

zdroj:etrend.sk

© 2019 TIP TOP REALITY

Adresa : Komenského 3, 911 01 Trenčín

Telefón : +421 32 744 01 90
E-mail : maria@tiptopreality.sk